MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret83344
Bütün Dünya
Site Haritası

Anne Bebek DergisiANNE  BEBEK  DERGİSİ


Bebeğinizi Kime Emanet  Edebilirsiniz?
Eğer çalışıyorsanız, bebeğinizi dünyaya geldikten sonra ilk akla takılan soru bu olur. Onu emanet edebileceğiniz kişinin güvenilirliği sizin için çoğu zaman belirsizlikten ibarettir. Söz konusu olan binbir zorlukla dünyaya getirdiğiniz bebeğiniz olunca kararsız kalmak da en doğal hakkınız.

Pek çok bebek sahibi ailenin yaşadığı bu tereddütten isterseniz siz de doğru adreslere yönelerek kurtulabilirsiniz. İşte bebeğinize doğru bakıcıyı bulmak için alternatif sunabilecek pek çok firma...

En kıymetli varlığınız .bebeğinizi doğumundan sonra kime, emanet edeceğinize bir türlü karar veremezsiniz. Bu: özellikle çalışan anneler için çok önemli bir sorundur. Dünyadan bi'haber, masum bebeğinizi güvenilir ellere bırakmanın her şeyden önemli olduğunu, düşünerek .sıradan bir kişiye bırakmayı istemezsiniz.

Peki gerçekten bebeğinizi kime emanet edebilirsiniz? Bu konuda ailelere hizmet veren pek çok firma mevcut.

Biz de sizin için bebek bakıcılığı konusunda hizmet sunan pek çok firmayı derledik.

MATURE Eğitim ve Aile Danışmanlığı Merkezi

1995 yılından beri faaliyet gösteren firma, bakıcılara yönelik bilimsel bakım ve eğitim programları hazırlıyor. Mature, ailelere bakıcı yerine “Ev,öğretmeni” tanımını kullanıyor.

İsteyen ailelere danışmanlık hizmeti de veriyor.

Mature'de çalışacak kişilerin, bebek ve çocukları çok seven, eğitim almaya, gelişmeye açık, kendine güvenen,:tercihen emekli öğretmen, üniversite,veya lise mezunu, sigara kullanmayan, 20-45;yaş arasında olmaları isteniyor.

Ev öğretmenlerine verilen eğitimde, bebek bakımı ve gelişimi, kazalardan korunma önlemleri, ilk yardım bilgileri, genel anlamda çocuk sağlığı ve hastalıkları ve iletişim becerileri eğitimi yer alıyor.

Aileden hizmet bedeli; ev öğretmenliği ve 8 toplantı gününden oluşan aile danışmanlığı için alınıyor. Bu hizmet 1 yıl için geçerli oluyor.

Aile ile ev öğretmeninin arasında ortaya çıkabilecek sorunlarda, Mature, aile ve Ev Öğretmeni birlikte çözüm için ortak hareket ediliyor. Sorunun çözülemediği durumlarda, firma aileye yeni bir Ev öğretmeni gerekiyor ise başka bir aile danışmanı sağlıyor.Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
Takvim