MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret81456
Bütün Dünya
Site Haritası

İletişim DonanımlarıİLETİŞİM  DONANIMLARI

Keşkesiz Bir
Yaşam İçin"Keşke çocuğumla daha çok zaman geçirseydim!"

"Keşke vicdanımın sesini dinleseydim!"

"Dilim tutulsaydı da keşke söylemeseydim!"

Ne kadar sık duyarız 'keşke' sözcüğünü. "Şimdi bildiğimi keşke gençliğimde bilseydim!" diyen kişi, verdiği kararlardan duyduğu pişmanlığı dile getirir. Haksız mı? Bize verilen şu ömürden başka neyimiz var?

Keşke siz bir yaşam için kim olduğunu ve ne istediğini bilmek yetmez; varoluşunu yaşamayı ve paylaşmayı da bilmek gerekir. Eğer düşünürseniz, pişmanlıklarınızın çoğunun insan ilişkilerinden kaynaklandığını görürsünüz.

Sevgili öğretmenimiz Doğan Cüceloğlu yeni kitabını, aile içinde, işyerinde ve toplumda sağlıklı insan ilişkilerine önem veren, 'keşke' siz bir yaşam isteyen bizler için yazmış. Eğer kitaptaki becerileri yaşantımıza geçirebilirsek "Keşke kendi hayatımı yaşayabilseydim!" demeyeceğimize inanıyoruz.

Kitabı okudukça zihnimiz daha da açıldı (Doğan Cüceloğlu'nun kitaplarını okuyup seminerlerine katılma fırsatı bulabildiğimiz için zihnimiz açılmaya başlamıştı).

Öğretmenimiz Doğan Cüceloğlu ile MATURE Eğitim merkezini kurma aşamasındayken tanıştığımız için (kitaplarını, gazete yazılarını okuyarak ve seminerlerine katılarak) bilincimiz donandı. Donanmış bilincimizle MATURE Eğitim sitemimizi oluşturduk. Keşke diyeceğimiz bir nokta bırakmamaya çalıştık. Ailelerimizden bize gelen geri bildirimler amaçlarımıza ulaşma konusunda başarılı olduğumuzu gösteriyor.


Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.382232.5119
Euro34.402534.5404
Takvim