MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret83301
Bütün Dünya
Site Haritası

Batu


     Batu
                Kafalı Ailesi






















Merhaba Sevgili MATURE Ailesi,

Batu’nun hayatımıza katılacağını öğrendiğimiz andan itibaren onu nasıl yetiştireceğimiz konusunda düşünmeye ve araştırmaya başladık. Bu araştırmalar sırasında sizin adınızı duymaya başladık. Sizinle ilgili olarak duyduğumuz çok olumlu şeyler bizi sizin dışınızda başka arayışlara yönelmeyi gereksiz kıldı. Bizi etkileyen en önemli konu “ev öğretmenliği” felsefenizdi. Ancak sizinle çalışma şansını Batu 1 yaşına geldiği zaman yakalayabildik.
Semra Hanım ve Ali Beyin uzun zaman bize uygun olacağını düşündükleri kişiyi bulana kadar bizi bekletmeleri ve bu sürenin sonunda da Zuhal hanımı bizimle tanıştırmaları, Zuhal hanımı tanıdıkça ve Batu’nun onunla olan ilişkisini gördükçe, MATURE ailesinin işlerine ticari kaygıların ötesinde ne kadar özen gösterdiklerini görmek bize bir anne ve babanın ihtiyacı olan büyük bir emniyet ve güven duygusu verdi. Bu duyguyu Zuhal hanımın ayrılması ve Fatma hanımın bizimle çalışmaya başlaması döneminde de yaşadık. Bir an bile bu kritik durumun Batu üzerinde olumsuz etki yapacağını düşünmedik. Fatma hanımı tanıdıkça bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu anladık.
Bu güven ve emniyet duygusunu da en fazla hissettiğimiz zamanlar Batu’nun gelişimi ile ilgili Alev hanımla yapmış olduğumuz görüşmeler sırasında yaşamaya başladık. Çünkü bir insanı yetiştirmek hiçte göründüğü gibi kolay bir şey değilmiş, özellikle de acemi anne-babalar için gerçektende zor bir işmiş. Batu ile ilgili yaşadığımız sıkıntıları Alev hanımın bize yapmış olduğu rehberlik ile son derece kolay ve sorunsuz bir şekilde atlattık. Bunun bizim için önemini kelimeler ile anlatmak zor.
MATURE ailesi ile geçirmiş olduğumuz 3 yıldan fazla süre içerisinde bize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı son derece teşekkür ediyoruz.
Sevgi ve saygılarımızla.
Kafalı Ailesi
26 Ocak 2008







Merhaba Alev Hanım,
Dün eve geldiğimde Zuhal Hanım Batu'nun yapmış olduğu resimleri gösterdi. Çok heyecanlandığım için size de göndermek istedim. İlk defa çöp adamlar çizdi. Çok mutlu oldum ayrıca kendisi yorum da katmış.
Sizin ile de bu resimleri paylaşmak istedim. Sevgiler,
İlke Kafalı
31.01.2007









Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
Takvim