MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret83345
Bütün Dünya
Site Haritası

Doğa

DOĞA VE ASLITEŞEKKÜR

Ağustos 1998’de bana MATURE’yi öneren kişiye teşekkür ediyorum, ama ne yazık ki kim olduğunu hatırlamıyorum. O zaman Aslı 1.5 yaşındaydı. Bugün Aslı 12, Doğa ise 3.5 yaşında. Aslı ve Doğa için iki ev öğretmeniyle ikişer yıl, bir ev öğretmeniyle 3 yıl olmak üzere toplam 7 yıl sürdü MATURE ile birlikteliğimiz. İlk başta iş koşullarım nedeniyle bir tam günü bile ev öğretmenimizle geçirememiştim. O dönemde büyükanne desteğim de yoktu. Ama endişe duymadım.

Çocuklar söz konusu olduğunda anneler mantıkla duyguyu her zaman dengeleyemiyor. Ama danışmanımız Semra Hanım bendeki dengeyi ve huzuru neredeyse her zaman sağlayabilmiştir. Çocuğumun gelişimini izlemek için yapılan düzenli toplantıların hiçbirinde çözümsüzlük veya gerginlik hissetmedim. MATURE’nin sayesinde aklıma takılan çocuk gelişimiyle ilgili her soruya cevap buldum. Toplantılardan içim rahat ayrıldım. İş hayatımı aksatmak zorunda kalmadım.

Ev Öğretmenlerimizin eğitim seviyesi hem hayatımı kolaylaştırdı hem de yaşam kalitemizi arttırdı. MATURE’nin sistemi sayesinde asgari gereklilikler konusunda kafa yormadım, vakit harcamadım. Bunlar zaten vardı, toplantılar her şeyi çocuk için daha mükemmel hale getirmeyi amaçlıyordu.

Ailemin yaşamına bu kaliteyi, sürekliliği, güveni ve huzuru getirdiği için Semra Hanım ve Ali Bey başta olmak üzere MATURE Ailesi’ne, emekleri için değerli Ev Öğretmenlerimiz Havva Koç, Ayşe Balık ve Gülay Bölen’e ve zor anlarda destek veren tüm MATURE Ev Öğretmenlerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Arzu Yaşa
Kızlarım Aslı ve Doğa

27.05.2009                                                                                        

Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
Takvim