MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret83344
Bütün Dünya
Site Haritası

Gürsal Ailesi

GÜRSAL  AİLESİ
Ela'nın bebeklikten çocukluğa sorunsuz ve neşeli bir şekilde adım atmasını sağladı...

Değerli Mature Ailesi,

Bir sene boyunca biricik kızımıza Ev Öğretmenliği yapan Betül hanımefendiye teşekkürlerimizi siteniz aracılığıyla sunmak istiyoruz.

Ela'mız 2,5 aylıkken Betül Hanım ile tanıştık. O günden Ela 14 aylık olana kadar Betül Hanım kızımızın günlük bakımıyla itina ile ilgilendi.

Ela'nın başlarda beslenme problemi vardı. Sadece uyurken yemek yiyordu. Uyanıkken biberon emmiyordu. Betül Hanım ile birlikte bu gibi sorunları atlattık.

Betül Hanım'ın verdiği eğitimlerle Ela'nın yeteneklerinin hızla geliştiğini gördük. Betül Hanım gerek almış olduğu eğitimler gerekse daha önceki deneyimleri sayesinde Ela'nın bebeklikten çocukluğa sorunsuz ve neşeli bir şekilde adım atmasını sağladı.

Ancak maalesef çalışma saatlerimin ve iş yoğunluğumun artması ile birlikte Betül Hanım ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık. Kendisine bebeğimize vermiş olduğu emekten ötürü teşekkür eder hayatta başarılar dileriz.

Bu arada kızımızın gelişimi ile yakından ilgilenen ve bize bir sene boyunca rehberlik edip bu imkânı bize sunan Semra ve Ali Yirmidokuz'a da çok teşekkür ederiz.

Kızımızın gelişimi için ileride tekrar görüşmeyi planlıyoruz.

Saygılarımızla,
Demet & Zeki Gürsal

08.04.2006


Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
Takvim