MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret85769
Bütün Dünya
Site Haritası

Memiş Ailesi


MEMİŞ  AİLESİ


 
      ELİF 


Ağustos 2000 tarihinden itibaren kızımız Elif için sizlerle işbirliği içerisindeyiz. Elif'in bakımı ve gelişimi için Mature'nin önerdiği bir Ev öğretmeni ile bir süre çalıştık. Ev öğretmenimiz ile devam eden birlikteliğimiz sırasında yurtdışında yaşamaya başlamamız söz konusu oldu. ileride Elifin bakımı ve gelişimi konusunda sizinle işbirliğimizi devam ettirmenin yararlı olacağını düşündük.
Bebek bakımı konusundaki bilgilerimi artırmak ve Mature ile ileride uzaktan kuracağım iletişimimi kolaylaştırmak amacıyla, sizin tarafınızdan Ev öğretmenleri için düzenlenen Eğitim Programına katıldım.
Eğitim sırasında zamanımızın büyük kısmını "sevgi" ve "iletişim" konularında tartışarak geçirdik. Sevgimi kızıma daha iyi iletebilmem için güzel ipuçları aldım. Anne-çocuk ilişkisinin yanı sıra diğer insanlarla kurduğum iletişimde de yararlı olacak bilgiler edindim. Eğitimde ele alınan sevginin paylaşılması, duyguların dile getirilmesi, birey olma gibi kavramların tüm aileler tarafından bilinmesi gerektiğini düşünüyorum.
Başlangıçta programın daha büyük kısmını oluşturacağını düşündüğüm teknik eğitimler de son derece yararlı oldu. Bebeğimle birlikteyken basit tedbirlerle nasıl onun güvenliğini artırabileceğimi ve oluşabilecek tehlike anlarında ilk müdahalelerin neler olduğunu görme fırsatını buldum.
Ayrıca Mature'nin Ev öğretmeni seçimi, eğitimi ve ailelerle eşleştirmesi konusunda bilgi sahibi oldum.
Mature Eğitim Programı'na katıldığım için mutluyum. Bu eğitimlerin Mature sistemini daha iyi anlamaya ve Ev öğretmeni ile daha iyi iletişim kurabilmeye de yardımcı olacağına inanıyorum.
Bir Ev öğretmeni ile çalışmaya başlamadan önce ya da Mature ile işbirliğinin herhangi bir aşamasında aileler tarafından alınacak olan bu eğitimin çok yararlı olacağı kanısındayım.

Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Takvim