MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 25 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret69713
Bütün Dünya
Site Haritası

Yavrucuk Ailesi

YAVRUCUK   AİLESİBora  Yavrucuk

Yavrucuk Ailesi'nin Mektubundan

Bence MATURE kesinlikle kimsenin yapmadığı bir şeyi yapıyor.

Bugüne kadar arkadaşlarımın çocuklarına baktığımda ya da Bora anaokuluna giderken ya da ilkokula başladığında (bu sene 1.sınıfta) her zaman yaşıtlarının arasından el becerisi, olaylara ve konulara gösterdiği konsantrasyon, hakimiyet, dikkat süresi, davranış becerileri ile sıyrılmış bir çocuktur. Bence bunda MATURE'nin katkısı çok büyük. Zira bilinçli bir şekilde ne istediğini bilen, nerde ne zaman ve nasıl davranılacağını bilen kendisi ile barışık çocuklar yetiştirmeyi biliyorlar.

Siz de aile olarak bu konuda onların devamı şeklinde davrandığınızda her şey yolunda gidiyor. Bora ev öğretmenimiz ve bizlerin ortak çalışması ile yatağında 7 aylıkken kendi başına yatmayı öğrendi. Tuvalet eğitimimizi sorunsuz atlatabildik. Dört yaşında anaokuluna başladığında bize çocuğumuzu nasıl yetiştirdiğimiz soruyorlardı. Hala daha her veli toplantısında çocuğumuzla gurur duymamız gerektiğini söylüyorlar.

Bu gururda MATURE’nin de katkısı var. Zaten MATURE bu konuda üniversite düzeyinde eğitim almış insanlardan oluşuyor. Hala daha kendilerini geliştirmek adına mastır yapan insanlar bu insanlar...

Av.Ayşe Yavrucuk 04.01.2007


Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature@mature.com.tr

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.738420.8215
Euro22.177722.2665
Takvim