MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret84280
Bütün Dünya
Site Haritası

Ev Öğretmenlerimiz

EV  ÖĞRETMENLERİMİZ


"Ben doğurmadım, ama, kendi çocuğum kadar seviyorum." Ev Öğretmenleri.

" ...çok sevdiğim bir çocukla sabahtan akşama oynuyorum, para da veriyorlar."

Ev Öğretmeni® adayları eğitim süreci ve sonrasında, kendilerinde var olan, ama, fark etmedikleri için kullanmadıkları, başkalarına yararlı olacak güçlerini harekete geçirebildiklerini ifade etmektedirler.

Ev Öğretmenleri kendilerini, daha huzurlu, güçlü, sabırlı, anlayışlı, canlı ve coşkulu hissettiklerini ifade etmektedirler.

Ev Öğretmenlerimiz ailelerimiz gibi MATURE ekibinin çok değerli üyeleridir. Değerli ailelerimizin çocuklarının sağlıklı gelişimi ve eğitimi için bizlerle çalışırlar.

Çocukları çok severler. Sevdikleri işi, sevgi dolu bir ortamda, kendi seçtikleri semtte yaparlar.

Aşağıda okuyacağınız mektuplar bir kaç örnek. Ev Öğretmenleri duygu, düşünce ve tecrübelerini paylaşmaktan mutlu olmaktadırlar.

İlk MATURE ailesinin çocuğu Yiğit'i yuva ya hazırlayan Yasemin daha sonra yaşantısın ABD de sürdürmeye karar verdi. Çocuklara yararlı olmak kendisini çok etkilediği için çocuklarla ilgili eğitim almaya karar verdi. Yasemin aşağıdaki kartı ABD'ye gidince yazmıştı.

Sevgili MATURE Ailesi,

Sizleri çok özledim. Gidişim çabuk ve ani olduğu için sizlere istediğim şeyleri söyleyemedim. Her şey için teşekkür ederim.

Dallas'da yeni bir hayata başladım. Hafta içi 4 gün koleje gidiyorum. Yoğun bir şekilde İngilizce çalışıyorum. Gücüm burada kalmaya yettiği müddetçe bir dahaki sene kolejin "Çocuk Gelişimi" bölümüne başlayacağım.

Hayatımın mesleğini kazandırdığınız için teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Jasmin Zitzmann 24.11.1997
Suna Ö
, ...yaşadıklarım, mücadelem yepyeni bir başlangıç; bu başlangıçta insanın kendi duygularının hepsinin farkına varması, ben neredeyim, amaçlarım neler gibi sorular sorması. Ben bunların hepsine MATURE ile ulaştım. İsteğim, bütün bu duyguları MATURE ile bütün insanların paylaşması.

Birgül E, Sizlere çok şey borçluyum. Kara ve umutsuz bir yaşamın dönüm noktasını oluşturmama neden oldunuz. Sevgimi, coşkumu, güvenimi ve güvenilirliğimi, umutlarımı, barışımı, hayallerimi, sahip olduklarımı ve olmak istediklerimi, kısacası beni bu hayata siz itelediniz. Sizlerle başladım ve sizlerle devam ediyorum.

Ayşe Ş.A, Yurdumuz ve insanlık için "yeni insan"ın çok önem taşıdığına inanıyorum.

Burcu B, Daha önce insanları sevdiğimi, onları anladığımı zannediyordum. Çok şey bildiğimi zannediyordum. Ama MATURE ile tanıştıktan sonra eksiklerim olduğunu anladım. Sevgimi ve kendimi tam olarak ifade edemediğimi gördüm. Şimdi yapamayacağım iş, sevemeyeceğim insan yok. Her şey önce sevgiyle doğar. Bu sevgiyi büyütmek bize düşüyor. Bir de bu aldıklarımı, bir çiçekle paylaşmak, zannetmiyorum ki bu duygunun üstünde başka bir duygu olsun.

Berrin G, MATURE bana büyük bir enerji verdi ya da var olan enerjimi, zevk aldığım bir işte en iyi şekilde kullanma yolunu gösterdi. Kendine güvenen, mutlu ve huzurlu bireyler hazırlamak ve onların arkasındaki kişiler olmak insanın kendisini sürekli olarak yenilemesini sağlıyor. MATURE, insana kendisinin kendisi için önemli olduğunu gösteriyor. Karamsar bakmamayı ve sevgi dağıtmayı öğretiyor. MATURE®nin başarılı, huzurlu ve sevgi dolu bir toplumun oluşmasına katkıda bulunacağına yürekten inanıyorum. Bunun bir parçası olmak çok huzur verici.

Armağan K, Ben daha çok gerçeklerden yola çıkıp, takdir ve sevgilerimi belirtmek istiyorum. Türkiye'nin  gerçekleri çok ciddi, insanların çok sorumlu olmasını gerektiriyor. Ben bir Kemalist olarak, sizin yaptıklarınızın eşi bulunmaz bir sorumluluk ve Türkiye için çok büyük bir güzellik olduğunu düşünüyorum. Bana gelince, profesyonel iş yaşamımda MATURE benim için güzel bir dönemeç. Hayatımı belli bir düzeyde tutabilmek için çalıştığım ve sevdiğim bir işi yapmaya ihtiyacım vardı. Bunları bana MATURE verdi.
Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Takvim