MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret85773
Bütün Dünya
Site Haritası

Fatma Karadağ

FATMA   KARADAĞ

MATURE Aile Danışmanlığı Merkezinde “Ev Öğretmeni” olarak 10 yıldır çalışıyorum. MATURE ile ilgili yazmak istediğim her seferde, yeterli kelimeleri bulamayacağım heyecanına kapılıp, yazımı tamamlayamadım.

MATURE ile tanıştıktan sonra çok değiştim, geliştim. Kendimi çok sağlıklı, mutlu, başarılı, kendine güvenli, gelişmeye açık hissediyorum.

Geçen 10 yılda bilgisayar kullanmayı öğrendim. İngilizce, diksiyon, gitar kurslarına, iletişim, etkinlik seminerlerine katıldım. İşletme fakültesini (AÖF) bitirdim. Fırsat buldukça kitap okudum. Hoşgörülü, affedici yönlerimin değerini keşfettim.

Öyle hissediyorum ki üzerimde bir sihir var bu denli değişikliği yapan… Ve bu sihrin kaynağı da MATURE…

En önemlisi, çalıştığım aileleri ve çocukları çok sevdim; karşılığında da çok sevildim...

MATURE‘nin kurucusu Semra Hanım, Ali Bey, siz çok özelsiniz. Örnek bir aile ve anne-babasınız. Siz benim önderim, kılavuzum oldunuz.

MATURE’de büyük bir grubumuz var. Bu grup ile iletişim seminerleri, eğlenceli piknikler, koro ile müzik şöleni gibi güzel etkinlikler yapıyoruz.

Bu gurubun üyesi olduğum için şanslıyım, çok mutluyum. Kendimi daha sosyal, aklını daha fazla kullanabilen, zengin, genç, coşkulu, olumlu, başarılı, sağlıklı, üretken, özel hissediyorum.

Semra Hanım, Ali Bey, danışmanlarım (Alev hanım, Hande Hanım, Yüksel Hanım), Ev Öğretmeni arkadaşlarım, değerli çocukları ile çalıştığım aileler, sizleri çok seviyorum…

Teşekkürler MATURE’ye,

Teşekkürler Ailelere ve Çocuklarına,

Fatma Karadağ


Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Takvim