MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret83344
Bütün Dünya
Site Haritası

Ekibin Kuruluşu


EKİBİN   KURULUŞU

Ekip Çalışmasına Hoşgeldiniz...

Siz Ev Öğretmeni ile tanıştığınızda sizin için yapılan çalışmaları, yani buz dağının suyun altında kalan kısmını görmüyorsunuz.


Çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilmemiz için bize fırsat verdiniz. Teşekkür ederiz. Amacımız size eleman/bakıcı bulmak değildir. Çocuğunuza, eğitimine ve bakımının bilimsel olarak yapılmasına önem verdiğinize inanıyoruz. Sizden, çocuğunuza yararlı olmak üzere kurulacak ekibin aktif katılımcı üyesi olmanızı istiyoruz. Kuruluş amacımız ve çalışma şeklimiz sizin için anlamlı geliyor ise ekli formu eşinizle birlikte doldurup MATURE®ye göndermenizi, sonra randevu almanızı rica ediyoruz. Randevuya sizi aile olarak bekliyoruz.

Yatılı veya gündüz kalacak bir bakıcı için MATURE® doğru adres değildir.

Siz MATURE®ye telefon ile ulaştığınızda, sizin için yapılan çalışmalar başlıyor. Bu çalışmalar buz dağının suyun altında kalan bölümü gibidir. Genellikle fark edemezsiniz. Bu nedenle bir çok aile bu işlemlerin çok kolay olduğu yanılgısına düşmektedir.

Önce MATURE®yi daha yakından tanımanız için e-mail ile bilgiler ulaştırıyoruz.

Danışmanımızla yapacağınız görüşmede sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak saptamaya çalışıyoruz. Eğer MATURE®den Ev Öğretmeni hazırlanması talebiniz olursa, aile danışmanımız sizin için ortalama beş (5) iş saati alan çalışmalardan sonra en uygun Ev Öğretmenini belirliyoruz.

Ev Öğretmenini belirledikten sonra sizi bilgilendiriyor, size, Ev Öğretmeni'ne ve tanışmayı gerçekleştirecek danışmana uygun bir gün ve saat belirliyoruz. Bu tanışma toplantısında ekibin oluşturulma koşullarını konuşuyoruz. Taraflar birlikte çalışmaya karar verirlerse ekip çalışmasını başlatmış oluyorlar. MATURE®nin çocuğa yararlı olacağı süreç başlamış oluyor.Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
Takvim