MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret85773
Bütün Dünya
Site Haritası

KurucumuzdanSevgili Anneler ve Babalar

Ev Öğretmenliği sisteminin çocuklarımıza olan katkısı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Ev Öğretmenliği sistemi, çocuklarına nasıl yararlı olacağı konusunda ailelerimize rehberlik ettiğimiz Aile Danışmanlığına (Pedagojik Danışmanlık) ek olarak verilmektedir.

Ev Öğretmenliği sistemi önce aile danışmanlığı alan ailelerde çok yararlı olmuştur. Aile Danışmanlığı alan aileler çocuklarının gelişim durumunu görebilmektedir. Bu bilgi ailelerimizin çocuklarına yararlı olabilecekleri en uygun yöntemi seçebilmelerine yardımcı olmaktadır.

Ev Öğretmenliği sisteminden yararlanmak isteyen aileler önce çocuklarının gelişiminin gözlemlendiği ilk Aile Danışmanlığını almaktadırlar. Bu görüşme Aile Danışmanımızın çocuk ve aile için en uygun MATURE® hizmetinin belirlenmesinde yardımcı olmaktadır. Danışmanımız bu görüşme sonucunda MATURE®nin çocuğa yararlı olabileceği en uygun hizmet konusunda aileyi bilgilendirmektedir.

Ailelerimiz, eğer çocuklarına yararlı olduğumuz Aile Danışmanlığını almaya başlamışlarsa, Aile Danışmanımız Ev Öğretmenliği Sistemini aile ve çocuk için uygun bulmuşsa, aile bekleme sürecine girmektedir.

Ev Öğretmeni sayısının az olması nedeniyle aile sisteme katılabilmek için uzun bir süre bekleyebilir. Bazen katılma fırsatı bulamamaktadırlar.

Sevgilerimle,

Semra Yirmidokuz

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Takvim