MATURE®
Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Yurtta Barış, Dünyada Barış

Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde 30 Yıl

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret84281
Bütün Dünya
Site Haritası

Müşteri Memnuniyeti


MÜŞTERİ  MEMNUNİYETİ

MATURE® Eğitim ve Aile Danışmanlığı Merkezinin Müşterisi Yoktur.

Müşteri  Mektupları
Eleman bulanlarla MATURE® Eğitim ve Aile Danışmanlığı Merkezi arasında bir benzerlik yoktur.

Bakıcı arayan bazı müşterilerin, MATURE Eğitim ve Aile Danışmanlığı Merkezini nitelikli bakıcı bulan, bu kişilere de Ev Öğretmeni diyen bir aracı kurum olarak algıladıklarını anlıyoruz. Eleman bulmadığımız için, ne bakıcı ne de başka birini bulmuyoruz. MATURE Eğitim ve Aile Danışmanlığı Merkezinin dünyada benzeri yoktur. 0-3 yaşta MATURE eğitimi alan çocuklarımız vardır.

Bakıcı bulmak isteyen müşterilere hizmet verme oranımız   " %0 "

"Müşteriler memnun değildir"

Ve bakıcı hizmeti almamaktadırlar.

MATURE®nin, çocuğuna, insana ve eğitime değer veren AİLELERİ  vardır.

Ev Öğretmenliği sisteminin çocuklarımıza olan katkısı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ev Öğretmenliği sistemi ile çocuğunuza yararlı olabilmenizin tek yolu düzenli aile danışmanlığı almanızdan geçmektedir.

Ev Öğretmenliği sisteminden yararlanmak isteyen ailelerimiz önce çocuklarının gelişiminin gözlemlendiği aile danışmanlığı almaktadırlar.

Aile Danışmanlığı ücretli bir hizmettir. Bu görüşme Aile Danışmanımızın çocuk ve aile için en uygun MATURE hizmetini belirlemesine yardımcı olmaktadır. Danışmanımız bu görüşme sonucunda MATURE®nin çocuğa yararlı olabileceği en uygun hizmet konusunda aileyi bilgilendirmektedir.

Aile Danışmanı Ev Öğretmenliği Sistemini aile ve çocuk için uygun bulduğunda, aile bekleme sürecine girmektedir. Ev Öğretmeni sayısının az olması nedeniyle aile sisteme katılabilmek için uzun bir süre bekleyebilir. Bazen ailelerimiz sisteme katılma fırsatı bulamamaktadırlar. Bu durumda Aile Danışmanlığı yolu ile çocuğunuza katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

  • Aile Danışmanlığı almak isteyen ailelerimizin %100 üne,

  • Ev Öğretmenliği sisteminde yer almak isteyen ailelerimizin en fazla %10 ine hizmet verebiliyoruz.

Ailelerimizin %99 u MATURE®den memnundur. Çocuğa yararlı olmak, ekip çalışmasının iyi çalıştığından emin olmak, ailenin ve Ev Öğretmeninin motivasyonunu artırmak için düzenli toplantılar yaparız. Bu toplantılarda ekibe (anne, baba, çocuk, Ev Öğretmeni) Aile Danışmanı tarafından çocuğa nasıl yararlı olacakları konusunda bilgi aktarılır.

Süreç içinde elbette Ev Öğretmeni ve aile arasında sorun yaşanabilir. Ev Öğretmeni çalışırken mutsuz olabilir veya aile herhangi bir sebeple güvenini yitirebilir. Eğitimlerde Ev Öğretmenleri ve adaylarına şu mesaj çok net bir şekilde verilir. “Ev Öğretmeni®nin mutsuz olma hak ve yetkisi yoktur.

MATURE çocuğun tarafını tutar

Sorunlarla karşılaştığımızda çocuğun zarar görmemesi esastır. Bu nedenle sorun çözme çalışmalarında olay tüm açılardan ele alınır. Suçlu aramayız. Yapılan görüşmelerde huzur, mutluluk ve güven oluşturulması hedeflenir.

Eğer birlikte oluşturduğumuz ekip çalışması çocuğa zarar veriyor ise çalışma derhal durdurulur. Ama kimi zaman aldığımız kararlar aileleri mutsuz etmektedir.

Benim amacım güzel ülkemizi gelecekte yönetecek olan çocuklarımızın iyi yetişmesine katkıda bulunmaktır.

Sevgilerimle,

Semra Yirmidokuz
Aile Danışmanı

Uzman Psikolojik Danışman,
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzm.

MATURE® Eğitim ve Aile Danışmanlığı Merkezi Kurucusu


Yorumlar - Yorum Yaz
  
MATURE

     Telefon
     0.216.327 06 39
     0.533.262 54 57

          

 mature.egitim@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Takvim